ŚLUBY i WESELA

Ślub i wesele to wyjątkowa chwila, którą większość z nas będzie miało szansę świętować tylko raz w życiu. Warto więc zapewnić sobie  naprawdę wyjątkowe pamiątkowe zdjęcia, które przez wiele kolejnych lat będą przypominały nam o emocjach oraz wrażeniach towarzyszących temu jedynemu w swoim rodzaju dniu.

Filmowanie uroczystości „z lotu ptaka” daje  dodatkowe, znacznie szersze możliwości oraz jest wspaniałą atrakcją, której obecność docenią goście w każdym praktycznie wieku. Teraz ujęcia kamery podczas przyjazdu państwa młodych do kościoła, wyjścia przed kościół po ślubie, dojazd gości na wesele czy sama impreza weselna – jeśli odbywa się po części na powietrzu – nabierają nowej jakości i są znakomitą atrakcją dla samych uczestników. Dron może zostać również wykorzystany na pamiątkowej sesji ślubnej odbywającej się już bez udziału gości – wtedy ogranicza nas już praktycznie wyobraźnia jeśli chodzi o ujęcia i miejsca ich filmowania.

Dron4Pic oferuje usługi dronem -  filmy i fotografia z powietrza. Specjalnością są zdjęcia z lotu ptaka. Łódź i Aleksandrów Łódzki

DJI_0978
slub
slub3
slub2
slub1

©2019 by Walendi. Dumnie stworzone dla Dron4Pic.pl